Navigace
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Na začátek je nutné zmínit, že „sign up“ znamená registrace, „sign in“ pak znamená samotné přihlášení.

FAUCETPAY.IO

Celá řada webových stránek nabízí možnost nižšího, případně jediného možného výběru kryptoměny na faucetpay.io. Stojí proto za úvahu kumulovat vydělané zdroje ze všech možných webů tady a dané zdroje přeposlat na cílové místo.

V záložce „Dashboard“, možnost „User dashboard“ naleznete mimo jiné možnost výběru „withdraw“. V „linked addresses“ si můžete ke každé bitcoinové adrese přiřadit název „Name (label)“.

Za výběr (trvá zhruba 4 hodiny) zaplatíte 400 satoshi. Kryptoměna se dá vydělat v záložce „Earn“, možnost „Paid to click“.

Minimální možný výběr je 1 000 satoshi, přičemž 400 se strhne jako poplatek za výběr.


Registrovat se můžete ZDE.
COINADSTER.COM

Ideální stránky na začátek. Na faucetpay.io si můžete poslat sumu od 1 000 satoshi.

V záložce „Earn Bits“ se nachází možnost „faucet“. Každých 5 minut si můžete vytočit jedno číslo od 1 do 99 999 a na základě toho dostanete odměnu. Platí čím vyšší číslo, tím vyšší odměna.

Další možnost výdělku nabízí ve stejné záložce např. možnost „PTC ads“. Číslo v modrém čtverci uvádí počet stránek, které můžete navštívit a být tak odměněni určitým obnosem satoshi.


Registrovat se můžete ZDE.

Coin Adster - more than just crypto platform

MOREMONEY.IO

Na faucetpay.io je možné poslat minimálně 25 000 satoshi. Ty si můžete vydělat v záložce „Earn BTC“. Faucet nabízí možnost vytočit si určitou částku satoshi 1x za hodinu. PTC Ads se obnovují každých 24 hodin.


Registrovat se můžete ZDE.

More Money - Earn Free Bitcoin

LARVELFAUCET.COM

V záložce „Earn coins“ si můžete vydělat mince. Jejich stav je možné vidět vpravo nahoře. Vpravo nahoře je také vidět Vaše uživatelské jméno. Kliknutím na něj se dostanete na možnost výběru „withdraw“. Platí zde přepočet cca 27 mincí = 1 satoshi. Na faucetpay.io je možné poslat dokonce jen 1 satoshi. Za každý výběr se strhne 1 satoshi.


Registrovat se můžete ZDE.FAUCETCRYPTO.COM

Zde můžeme získat i jinou kryptoměnu než je bitcoin. Sbíráme mince (coins), ty sa dají přepočítat na příslušnou kryptoměnu. V případě bitcoinu platí zhruba 1 satoshi = 4,5 coins a vybrat se dá jen na faucetpay.io. Je tu k dispozici celá řada exotických kryptoměn. V případě bitcoinu je min. výběr mincí, což je asi 100 satoshi.

Kategorie „Daily bonus“, „Ready to claim!“, „Shortlinks“, „Achievements“, „PTC Ads“ … tam všude se dají vydělat mince.


Registrovat se můžete ZDE.INSTANTSATOSHI.XYZ

Na tomto webu je možné si vybrat dokonce jen pouhopouhé 1 satoshi. Výběr se provede v záložce „account“, možnost „overview“, tlačítko „withdrawal“ a v „Gateway“ si vyberete např. faucetpay.io. Je nutné mít nastavenou příslušnou bitcoinovou adresu (záložka „account“, možnost „settings“)


Registrovat se můžete ZDE.
BITCLIX.IO

Satoshi je možné získat v záložce „Earn“. Výběr je možný na faucetpay.io již od 1 000 satoshi.


Registrovat se můžete ZDE.

banner

ADBTC.TOP

V sekci „Earn“ jsou možnosti , jak si přijít na nějaké to satoshi. Jedná se o jedny z nejlepších stránek. Za jedno shlednutí reklamy se dá získat i něco kolem 30 satoshi. Výběr na faucetpay.io je od 4 000 satoshi.


Registrovat se můžete ZDE.COINPAYU.COM

Opět jedny z top stránek. Výběr možný od 10 000 satoshi. Za jedno shlédnutí reklamy nás aktuálně odmění sumou od 5 do 22 satoshi. Velmi přehledné a graficky vydařené stránky.


Registrovat se můžete ZDE.

coinpayu

GRAB.TC

Posbírat satoshi nám umožňuje sekce „Earn BTC“. Zde je např. faucet, kde si můžete co hodinu vytočit štědrou odměnu. Suma potřebná k výběru je 5 000 satoshi.


Registrovat se můžete ZDE.

Grab Bitcoin every hour for life!

1XBTC.IO

Na faucetpay.io je možné vybrat hodnotu od 5 000 satoshi. V sekci „View ads“ je možné aktuálně posbírat za 1 reklamu 4 – 20 satoshi. Web působí přehledně a jednoduše.


Registrovat se můžete ZDE.BITSHARK.IO

Minimální výběr je 30 000 satoshi. Docílíte ho, pokud kliknete vpravo nahoře na svoje uživatelské jméno, možnost „Withdraw“. Satoshi vyděláte, když párkrát kliknete na libovolnou část horníka.


Registrovat se můžete ZDE.CLAIMBITS.NET

Na faucetpay.io je možné poslat si částku od 4 000 satoshi. Záložka „Earn Bits“ nám dává možnost vydělat si nějaké to satoshi. Na faucetu si můžeme vytočit určitý obnos satoshi co 5 minut.


Registrovat se můžete ZDE.

ClaimBits - Earn FREE Bitcoins!

FREEBITCO.IN

K nevýhodám těchto stránek patří skutečnost, že si jednou za hodinu můžete aktuálně vytočit na 98,85% jen 6 satoshi a k samotnému výběru na faucetpay.io potřebujete 30 000 satoshi. Na druhou stranu, pokud budete mít fakt velké štěstí, může si vytočit částky, které na jiných faucetech nenajdete. V záložce „Betting“ je možné si za satoshi vsadit na vybrané sportovní a společenské události.


Registrovat se můžete ZDE.

ClaimBits - Earn FREE Bitcoins!

BTCCLIKS.COM

K výběru je potřebné nashromáždit min. 10 000 satoshi. Ty se dají získat úplně nahoře v sekci „Surf ads“.


Registrovat se můžete ZDE.

BTCClicks.com Banner